Kinkiet 1x40 W srebrny FEGIANNA1 Elstead Lighting Gianna
Kinkiet 1x40 W srebrny FEGIANNA1 Elstead Lighting Gianna
- Nr katalogowy: FEGIANNA1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 209,80zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Gianna |
| Nr katalogowy | FEGIANNA1 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 66 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005701309 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 20 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,99 kg |
| Dane producenta | Zobacz |