Kinkiet 1x5 W czarny 2612481003 Nordlux Explore
Kinkiet 1x5 W czarny 2612481003 Nordlux Explore
- Nr katalogowy: 2612481003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 177,92zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Explore |
| Nr katalogowy | 2612481003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027239 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 8 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,66 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii