Kinkiet 1x5 W czarny 2612591003 Nordlux Vico
Kinkiet 1x5 W czarny 2612591003 Nordlux Vico
- Nr katalogowy: 2612591003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 161,03zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Vico |
| Nr katalogowy | 2612591003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027277 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 15 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,59 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii