Kinkiet 1x5 W czarny W230627601A Zuma Line Freya
Kinkiet 1x5 W czarny W230627601A Zuma Line Freya
- Nr katalogowy: W230627601A
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 125,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Freya |
| Nr katalogowy | W230627601A |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 22.9 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316693210 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 17 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,53 kg |
| Dane producenta | Zobacz |