Kinkiet 1x5 W szary W0400 MaxLight Modern
Kinkiet 1x5 W szary W0400 MaxLight Modern
- Nr katalogowy: W0400
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 320,40zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Modern |
| Nr katalogowy | W0400 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024877 |
| Dane producenta | Zobacz |