Kinkiet 1x5 W złoty W230627601C Zuma Line Freya
Kinkiet 1x5 W złoty W230627601C Zuma Line Freya
- Nr katalogowy: W230627601C
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 145,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Freya |
| Nr katalogowy | W230627601C |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 22.5 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Moc żarówki | 5 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316693227 |
| Dane producenta | Zobacz |