Kinkiet 1x6 W biały ML2045 Milagro Artist
Kinkiet 1x6 W biały ML2045 Milagro Artist
- Nr katalogowy: ML2045
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 155,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Artist |
| Nr katalogowy | ML2045 |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 40.5 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902693720454 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 10 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |