Kinkiet 1x6 W biały W0389 MaxLight Marbles
Kinkiet 1x6 W biały W0389 MaxLight Marbles
- Nr katalogowy: W0389
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 373,16zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Marbles |
| Nr katalogowy | W0389 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 18.5 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024051 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 11 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |