Kinkiet 1x6 W złoty W0424 MaxLight Lunaris
Kinkiet 1x6 W złoty W0424 MaxLight Lunaris
- Nr katalogowy: W0424
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 510,00zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Lunaris |
| Nr katalogowy | W0424 |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025324 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 35 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |