Kinkiet 1x60 W biały 2431 Rabalux Grace
Kinkiet 1x60 W biały 2431 Rabalux Grace
- Nr katalogowy: 2431
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 55,26zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Grace |
| Nr katalogowy | 2431 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250324319 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 16 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,59 kg |
| Dane producenta | Zobacz |