Kinkiet 1x60 W brązowy 2751 Rabalux Elisett
Kinkiet 1x60 W brązowy 2751 Rabalux Elisett
- Nr katalogowy: 2751
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 262,88zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Elisett |
| Nr katalogowy | 2751 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 32 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250327518 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 26 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |