Kinkiet 1x60 W brązowy HKMAYFLOWER1 Elstead Lighting Mayflower
Kinkiet 1x60 W brązowy HKMAYFLOWER1 Elstead Lighting Mayflower
- Nr katalogowy: HKMAYFLOWER1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 596,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Mayflower |
| Nr katalogowy | HKMAYFLOWER1 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005586302 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 19 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |