Kinkiet 1x60 W chrom 3309 Rabalux Yago
Kinkiet 1x60 W chrom 3309 Rabalux Yago
- Nr katalogowy: 3309
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 153,57zł
- Cena katalogowa: 196,26 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Yago |
| Nr katalogowy | 3309 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 32.5 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250333090 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,85 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii