Kinkiet 1x60 W chrom HKBOLLA1B Elstead Lighting Bolla
Kinkiet 1x60 W chrom HKBOLLA1B Elstead Lighting Bolla
- Nr katalogowy: HKBOLLA1B
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 565,31zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Bolla |
| Nr katalogowy | HKBOLLA1B |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 66 cm |
| Szerokość | 19.8 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005256618 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 25 x 25 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |