Kinkiet 1x60 W czarny CB1BLACK Elstead Lighting Carisbrooke
Kinkiet 1x60 W czarny CB1BLACK Elstead Lighting Carisbrooke
- Nr katalogowy: CB1BLACK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 467,98zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Kształt
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Carisbrooke |
| Nr katalogowy | CB1BLACK |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 9.2 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005215400 |
| Wymiary z opakowaniem | 24 x 32 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |