Kinkiet 1x60 W czarny CBWUBLACK Elstead Lighting Carisbrooke
Kinkiet 1x60 W czarny CBWUBLACK Elstead Lighting Carisbrooke
- Nr katalogowy: CBWUBLACK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 673,04zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Kształt
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Carisbrooke |
| Nr katalogowy | CBWUBLACK |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 26.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | półokrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005212201 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 17 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,38 kg |
| Dane producenta | Zobacz |