Kinkiet 1x60 W czarny-mosiądz FEJOAN1MB Elstead Lighting Joan
Kinkiet 1x60 W czarny-mosiądz FEJOAN1MB Elstead Lighting Joan
- Nr katalogowy: FEJOAN1MB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 892,28zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Joan |
| Nr katalogowy | FEJOAN1MB |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 27.3 cm |
| Szerokość | 15.9 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005391616 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 22 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,94 kg |
| Dane producenta | Zobacz |