Kinkiet 1x60 W FESONOMAVALLEY1 Elstead Lighting Sonoma Valley
Kinkiet 1x60 W FESONOMAVALLEY1 Elstead Lighting Sonoma Valley
- Nr katalogowy: FESONOMAVALLEY1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 794,95zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Sonoma Valley |
| Nr katalogowy | FESONOMAVALLEY1 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 45.7 cm |
| Szerokość | 15.2 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005340706 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 44 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,13 kg |
| Dane producenta | Zobacz |