Kinkiet 1x60 W KLSILVERCORAL1 Elstead Lighting Silver Coral
Kinkiet 1x60 W KLSILVERCORAL1 Elstead Lighting Silver Coral
- Nr katalogowy: KLSILVERCORAL1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 968,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Silver Coral |
| Nr katalogowy | KLSILVERCORAL1 |
| Materiał | szkło, tkanina/materiał/jedwab, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 23.5 cm |
| Szerokość | 19.1 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005239512 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 22 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,99 kg |
| Dane producenta | Zobacz |