Kinkiet 1x60 W KLTAULBEE1 Elstead Lighting Taulbee
Kinkiet 1x60 W KLTAULBEE1 Elstead Lighting Taulbee
- Nr katalogowy: KLTAULBEE1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 813,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Taulbee |
| Nr katalogowy | KLTAULBEE1 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 45.7 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005340515 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 20 x 54 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |