Kinkiet 1x60 W mosiądz-brązowy DLCORONA1BAB Elstead Lighting Corona
Kinkiet 1x60 W mosiądz-brązowy DLCORONA1BAB Elstead Lighting Corona
- Nr katalogowy: DLCORONA1BAB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 608,78zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Corona |
| Nr katalogowy | DLCORONA1BAB |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | mosiądz, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 23.2 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005377412 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 29 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,78 kg |
| Dane producenta | Zobacz |