Kinkiet 1x60 W patyna FEARABESQUE1 Elstead Lighting Arabesque
Kinkiet 1x60 W patyna FEARABESQUE1 Elstead Lighting Arabesque
- Nr katalogowy: FEARABESQUE1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 968,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Arabesque |
| Nr katalogowy | FEARABESQUE1 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | patyna |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 24.1 cm |
| Szerokość | 19.7 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | półokrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005607304 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 31 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,99 kg |
| Dane producenta | Zobacz |