Kinkiet 1x60 W złoty-brązowy FEKELHAMHALL1 Elstead Lighting Kelham Hall
Kinkiet 1x60 W złoty-brązowy FEKELHAMHALL1 Elstead Lighting Kelham Hall
- Nr katalogowy: FEKELHAMHALL1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 833,69zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Kelham Hall |
| Nr katalogowy | FEKELHAMHALL1 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty, brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 41.9 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005607809 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 21 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,79 kg |
| Dane producenta | Zobacz |