Kinkiet 1x7 W beżowy W0427 MaxLight Eye
Kinkiet 1x7 W beżowy W0427 MaxLight Eye
- Nr katalogowy: W0427
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 185,20zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Eye |
| Nr katalogowy | W0427 |
| Materiał | kamień |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Moc żarówki | 7 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025362 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 12 x 21 cm |
| Dane producenta | Zobacz |