Kinkiet 1x8 W biały ML2037 Milagro Klimt
Kinkiet 1x8 W biały ML2037 Milagro Klimt
- Nr katalogowy: ML2037
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 195,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Klimt |
| Nr katalogowy | ML2037 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902693720379 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 10 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,64 kg |
| Dane producenta | Zobacz |