Kinkiet 1x8 W brązowy 1728K1M Emibig Umbra
Kinkiet 1x8 W brązowy 1728K1M Emibig Umbra
- Nr katalogowy: 1728K1M
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 225,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Emibig |
| Seria | Umbra |
| Nr katalogowy | 1728K1M |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907106019002 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 28 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,56 kg |
| Dane producenta | Zobacz |