Kinkiet 1x8 W czarny 75044 Rabalux Zain
Kinkiet 1x8 W czarny 75044 Rabalux Zain
- Nr katalogowy: 75044
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 89,46zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Zain |
| Nr katalogowy | 75044 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595750442 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 61 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,19 kg |
| Dane producenta | Zobacz |