Kinkiet 1x8 W czarny HKDAX1BK Elstead Lighting Dax
Kinkiet 1x8 W czarny HKDAX1BK Elstead Lighting Dax
- Nr katalogowy: HKDAX1BK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 735,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Dax |
| Nr katalogowy | HKDAX1BK |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005009962 |
| Dane producenta | Zobacz |