Kinkiet 1x8 W czarny MB22931S3BCT Zuma Line Diop
Kinkiet 1x8 W czarny MB22931S3BCT Zuma Line Diop
- Nr katalogowy: MB22931S3BCT
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 337,00zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Diop |
| Nr katalogowy | MB22931S3BCT |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316668188 |
| Dane producenta | Zobacz |