Kinkiet 1x8 W mosiądz HKDAX1HB Elstead Lighting Dax
Kinkiet 1x8 W mosiądz HKDAX1HB Elstead Lighting Dax
- Nr katalogowy: HKDAX1HB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 813,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Dax |
| Nr katalogowy | HKDAX1HB |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 8 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005009955 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 16 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |