Kinkiet 1x9 W złoty W0414 MaxLight Spirit
Kinkiet 1x9 W złoty W0414 MaxLight Spirit
- Nr katalogowy: W0414
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 262,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Spirit |
| Nr katalogowy | W0414 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Moc żarówki | 9 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025034 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 70 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |