Kinkiet 2x10 W beżowy W0425 MaxLight
Kinkiet 2x10 W beżowy W0425 MaxLight
- Nr katalogowy: W0425
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 222,56zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Nr katalogowy | W0425 |
| Materiał | kamień |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | beżowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 9.5 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5903351025331 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 12 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |