Kinkiet 2x10 W czarny-złoty ML2412 Milagro Cristal
Kinkiet 2x10 W czarny-złoty ML2412 Milagro Cristal
- Nr katalogowy: ML2412
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 155,00zł
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Cristal |
| Nr katalogowy | ML2412 |
| Materiał | kryształ, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5902693724124 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 20 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |