Kinkiet 2x12 W czarny 4099854444074 Osram Bathroom Wall
Kinkiet 2x12 W czarny 4099854444074 Osram Bathroom Wall
- Nr katalogowy: 4099854444074
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 123,99zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Bathroom Wall |
| Nr katalogowy | 4099854444074 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość | 7.2 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 4099854444074 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 10 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |