Kinkiet 2x15 W chrom 3643 Rabalux Picture Light
Kinkiet 2x15 W chrom 3643 Rabalux Picture Light
- Nr katalogowy: 3643
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 153,99zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Picture Light |
| Nr katalogowy | 3643 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 36.6 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5998250336435 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 19 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,48 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii