Kinkiet 2x3 W chrom FECONCORD2BATH Elstead Lighting Concord
Kinkiet 2x3 W chrom FECONCORD2BATH Elstead Lighting Concord
- Nr katalogowy: FECONCORD2BATH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 075,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Concord |
| Nr katalogowy | FECONCORD2BATH |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 25.7 cm |
| Szerokość | 35.6 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005225317 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 19 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |