Kinkiet 2x3 W chrom KLHENDRIK2BATH Elstead Lighting Hendrik
Kinkiet 2x3 W chrom KLHENDRIK2BATH Elstead Lighting Hendrik
- Nr katalogowy: KLHENDRIK2BATH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 735,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Hendrik |
| Nr katalogowy | KLHENDRIK2BATH |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 19.7 cm |
| Szerokość | 36.7 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005297215 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 20 x 43 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,19 kg |
| Dane producenta | Zobacz |