Kinkiet 2x40 W czarny-mosiądz DLARMAND2AB Elstead Lighting Armand
Kinkiet 2x40 W czarny-mosiądz DLARMAND2AB Elstead Lighting Armand
- Nr katalogowy: DLARMAND2AB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 833,69zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Armand |
| Nr katalogowy | DLARMAND2AB |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 30.9 cm |
| Szerokość | 34.5 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005378716 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 26 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |