Kinkiet 2x60 W brązowy FECHATEAU2 Elstead Lighting Chateau
Kinkiet 2x60 W brązowy FECHATEAU2 Elstead Lighting Chateau
- Nr katalogowy: FECHATEAU2
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 735,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Chateau |
| Nr katalogowy | FECHATEAU2 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 29.8 cm |
| Szerokość | 22.9 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005004783 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 37 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |