Kinkiet 2x60 W czarny CB2BLACK Elstead Lighting Carisbrooke
Kinkiet 2x60 W czarny CB2BLACK Elstead Lighting Carisbrooke
- Nr katalogowy: CB2BLACK
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 736,36zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Kształt
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Carisbrooke |
| Nr katalogowy | CB2BLACK |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005215509 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 28 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,12 kg |
| Dane producenta | Zobacz |