Kinkiet 2x60 W drewno FEDRAWINGROOM2B Elstead Lighting Drawing Room
Kinkiet 2x60 W drewno FEDRAWINGROOM2B Elstead Lighting Drawing Room
- Nr katalogowy: FEDRAWINGROOM2B
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 356,28zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Drawing Room |
| Nr katalogowy | FEDRAWINGROOM2B |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | drewno |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 25.5 cm |
| Szerokość | 46.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005230311 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 22 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |