Kinkiet 2x60 W szampan HKSPYRE2CPG Elstead Lighting Spyre
Kinkiet 2x60 W szampan HKSPYRE2CPG Elstead Lighting Spyre
- Nr katalogowy: HKSPYRE2CPG
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 664,99zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Spyre |
| Nr katalogowy | HKSPYRE2CPG |
| Materiał | stal szlachetna, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | szampan |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 68 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kod EAN | 5024005334415 |
| Wymiary z opakowaniem | 79 x 28 x 27 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,25 kg |
| Dane producenta | Zobacz |