Kinkiet 3x12 W chrom 4099854444395 Osram Bathroom Wall
Kinkiet 3x12 W chrom 4099854444395 Osram Bathroom Wall
- Nr katalogowy: 4099854444395
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 162,22zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Bathroom Wall |
| Nr katalogowy | 4099854444395 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 45.5 cm |
| Szerokość | 7.2 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 4099854444395 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 10 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,73 kg |
| Dane producenta | Zobacz |