Kinkiet 3x3 W chrom FECONCORD3BATH Elstead Lighting Concord
Kinkiet 3x3 W chrom FECONCORD3BATH Elstead Lighting Concord
- Nr katalogowy: FECONCORD3BATH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 513,99zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Concord |
| Nr katalogowy | FECONCORD3BATH |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 25.7 cm |
| Szerokość | 53.3 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005225416 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 19 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |