Kinkiet 3x3 W chrom KLHENDRIK3BATH Elstead Lighting Hendrik
Kinkiet 3x3 W chrom KLHENDRIK3BATH Elstead Lighting Hendrik
- Nr katalogowy: KLHENDRIK3BATH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 890,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Hendrik |
| Nr katalogowy | KLHENDRIK3BATH |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 19.7 cm |
| Szerokość | 61 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005297314 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 20 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |