Kinkiet 3x40 W biały FEANNIE3PSW Elstead Lighting Annie
Kinkiet 3x40 W biały FEANNIE3PSW Elstead Lighting Annie
- Nr katalogowy: FEANNIE3PSW
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 770,38zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Annie |
| Nr katalogowy | FEANNIE3PSW |
| Materiał | stal szlachetna |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 61 cm |
| Szerokość | 25.7 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005712817 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 62 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |