Kinkiet 3x5.5 W czarny 4099854447884 Osram Orbis Flame
Kinkiet 3x5.5 W czarny 4099854447884 Osram Orbis Flame
- Nr katalogowy: 4099854447884
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 301,62zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Orbis Flame |
| Nr katalogowy | 4099854447884 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc żarówki | 5.5 W |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 4099854447884 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 13 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,83 kg |
| Dane producenta | Zobacz |