Kinkiet 3x60 W srebrny FEGIANNA3W Elstead Lighting Gianna
Kinkiet 3x60 W srebrny FEGIANNA3W Elstead Lighting Gianna
- Nr katalogowy: FEGIANNA3W
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 634,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Gianna |
| Nr katalogowy | FEGIANNA3W |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | srebrny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 69 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kod EAN | 5024005701200 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 24 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,62 kg |
| Dane producenta | Zobacz |