Kinkiet 4x3 W chrom FECONCORD4BATH Elstead Lighting Concord
Kinkiet 4x3 W chrom FECONCORD4BATH Elstead Lighting Concord
- Nr katalogowy: FECONCORD4BATH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 643,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Concord |
| Nr katalogowy | FECONCORD4BATH |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 25.7 cm |
| Szerokość | 76.2 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5024005225515 |
| Wymiary z opakowaniem | 79 x 20 x 31 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |