Kinkiet 4x3 W chrom KLTALLAND4PCBATH Elstead Lighting Talland
Kinkiet 4x3 W chrom KLTALLAND4PCBATH Elstead Lighting Talland
- Nr katalogowy: KLTALLAND4PCBATH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 278,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Talland |
| Nr katalogowy | KLTALLAND4PCBATH |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 16.3 cm |
| Szerokość | 78.3 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kod EAN | 5024005573715 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 22 x 92 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |